Ulusal ve uluslararası ekip ağıyla kurumsal kimlik uygulamalarında, güvenilir, anahtar teslim iş ortağınız.


RM İstanbul, enerji sektöründe yayıncılık ve matbaacılık alanlarında faaliyet gösteren kardeş firmalarına paralel olarak; kurumsal kimlik uygulamaları konusunda şirketlere anahtar teslim çözüm ortağı olmak adına 2011 yılında kuruldu. Şirket, kısa sürede elde ettiği pazar payı ve her yıl sağladığı büyümeyle sektörde önemli bir yer edindi.

Kurulduğu ilk günden başlayarak kaliteli ürün, güvenilir hizmet anlayışını ve sürdürülebilirliği işinin merkezine alan RM İstanbul, odağındaki akaryakıt sektörünün yanı sıra finans ve perakende alanlarına yönelik projeleriyle de birçok markanın kurumsal kimlik uygulamalarındaki çözüm ortağı olmayı başardı.

2.500 metrekarelik bir fabrikayla 2011 yılında üretime başlayan RM İstanbul, 5 yıl gibi kısa bir sürede yaptığı yatırımlarla 20.000 metrekarelik bir üretim tesisine ve 230 kişilik uzman kadroya ulaşarak, ulusal ve uluslararası arenada birçok kurumsal projeye imza attı.


Kaliteli Ürün Anlayışı, Çözüm Odaklı Yaklaşım


RM İstanbul, kısa sürede sektörde edindiği yerini ilk günden ortaya koyduğu sağlam değerlerine ve kalite anlayışına borçlu... Müşteriyi işinin merkezine koyan RM İstanbul, her türlü değişime esnek yapısıyla yanıt veriyor. Gelişimi ise ilerlemenin kaçınılmaz bir parçası olarak görüyor. Şirket, donanımlı altyapısıyla tüm paydaşlarının ihtiyaçlarını optimumda ve eksiksiz şekilde sağlıyor.

Sadece geçmişin ve mevcut gelişmelerin farkında olanlar bugünü yönetebilir.


Kurulduğu ilk günden bu yana başarı odaklı olan RM İstanbul, kurumsal sürdürebilirliğin bu başarının devamında kritik önem taşıdığının bilinciyle hareket ediyor ve bu hedefle attığı her adımda paydaşlarını işinin merkezine koyuyor. RM İstanbul, şirketin kilometre taşlarının geleceği şekillendirmedeki rolüne ise büyük önem veriyor.


2011


RM İstanbul şirketi kuruldu. Şirket, 750 m2’lik Kurtköy Tesisi’nde kurumsal kimlik uygulamaları alanında hizmet vermeye başladı.


2013


İlk tesis yatırımı gerçekleştirildi. Gebze Bölgesi’nde 2. yeni üretim alanına geçiş sağlanarak fabrika alanı
3.500 m2’ye çıktı.

Kurumsal kimlik çözümleri alanında ilk ihracat gerçekleşti. Afrika ve Avrupa pazarlarına operasyonel olarak
ilk adım atıldı.


2015


Yeni fabrika yatırımıyla 3. üretim alanına geçiş sağlandı. Yeni yatırımla tesis büyüklüğü 20.000 m2’ye ulaştı.

Makine parkuru ve elaman sayısında artış gerçekleşti. Çift haneli büyümeyle yıl tamamlandı.


2018


Fabrikaya iyileştirme ve yenileme yatırımları yapıldı. Anahtar teslim projelere başlanarak, müşterilere uçtan uca hizmet sunma dönemine geçildi.