about-image

RM İstanbul Yeni Web Sitesi Yayında


Türkiye’nin önde gelen kurumsal kimlik çözümleri şirketi RM İstanbul’un yeni web sitesi yayında.

Özellikle son dönemde dijital platformdaki yenilikçi yaklaşımı ve sosyal medya kullanımına getirdiği farklılıklarla öne çıkan RM İstanbul, yeni web sitesini yayına soktu. Tasarımı ve işlevselliği ile fark yaratan web sitesi, müşteri talepleri ve satın alma davranışları dikkate alınarak titizlikle hazırlandı.

Kurulduğu yıldan bu yana şirketin sunduğu hizmetlerin kapsamının gelişmesiyle ortaya çıkan ihtiyaçlar doğrultusunda RM İstanbul’un yeni web sitesi “kullanıcı dostu” yaklaşımı ve işlevselliğiyle dikkat çekiyor.

Yeni ve işlevsel web sitesi şirketin paydaşları ve müşterilerinin ürün, hizmet ve organizasyonu hakkında daha hızlı ve kolay şekilde bilgi edinmesi için tasarlandı. Yeni dönemde şirketin tüm güncel hizmetlerini bu siteden takip etmek mümkün. Bunun yanında şirketin yıl içinde aksiyona geçtiği her konuyla ilgili haberlere de siteden ulaşılabilecek. Tüm güncellemeleri tamamlanan yeni web sitesinin en büyük özelliği ise interaktif özelliği sayesinde sürekli kendisini yenileyecek olması.

RM İstanbul’un yeni web sitesini www.rmistanbul.com adresinden ziyaret edebilirsiniz.