about-image

COVID-19 Eğitimleri Tüm Hızıyla Devam Ediyor


RM İstanbul, COVID-19 salgınının yaşandığı bu zorlu dönemde online platformda çalışanlarını bilgilendirmek için tüm hızıyla eğitimlerine devam ediyor. Bu kapsamda, nisan ayı içinde 3 farklı eğitim gören RM İstanbul ekibi, salgın sürecinde farklı konularla nasıl başa çıkılabileceğine dair önemli ipuçları elde etti.

İlk eğitim nisan ayının ilk haftası “Korona ve Ruh Sağılığımız” başlığında Klinik Psikolog Dr. Bahar Köse Karaca tarafından RM İstanbul çalışanlarına canlı konferansla verildi. Bu dönemde stres yönetimi, doğru bilginin önemi, ruh sağlığını dinç tutmak için öneriler ve teknikler de eğitim boyunca tartışıldı.

İkinci eğitim nisan ayının ikinci haftasında “Beslenme ve Bağışıklık” başlığı altında Beslenme, Diyet ve Fitoterapi Uzmanı Gizem Keservuran tarafından verildi. Eğitimde Keservuran, özellikle bağışıklık sistemini artırıcı beslenme konusu üzerinde durdu.

Üçüncü eğitim ise, Uzman Psikolog Canset Tütüncüoğlu tarafından çalışanlara 14 Nisan Salı günü “Aile İçinde İlişki Yönetimi” başlığıyla verildi.