about-image

RM İstanbul’a Ödül


RM İstanbul, BP Türkiye’nin her yıl birlikte çalıştığı iş ortakları arasında düzenlediği ödül töreninden bu yıl da ödülle döndü.

RM İstanbul bünyesinde montaj ekip şefi olarak görev yapan Olcay Akdemur, BP istasyonlarında 2019 yılı içinde gerçekleştirilen faaliyetler doğrultusunda, “Emniyet Bilinci ve Vermiş olduğu Geri Bildirimler” nedeni ile “2019 BP Müteahhit Personeli Teşekkür Ödülü”’ne layık görüldü.

Ödül töreninde BP yetkililerinin yanı sıra RM İstanbul Genel Müdürü Yavuz İpek ve RM İstanbul çalışanları hazır bulundu. RM İstanbul’un Genel Müdürü Yavuz İpek, “RM İstanbul olarak en çok önemsediğimiz konu iş güvenliğidir. Şirket politikamız gereği hiçbir koşulda ödün vermediğimiz iş güveliği bilincini çalışma arkadaşlarımıza da aşıladık. Bunun sonucunda BP tarafından yeniden ödüllendirilmek bizler için gurur verici. Bizi aldığı ödülle gururlandıran çalışma arkadaşımız Olcay Akdemur’u örnek çalışma disiplini ile tebrik ediyor, bunu ödüllendiren BP Türkiye’ye de teşekkürlerimizi sunuyoruz” diye konuştu.