Üretimi tek çatı altından yönetmenin verdiği güçle üstlendiği her projeyi; etkin, zamanında, tüm ürünlerde aynı kalite standardını yakalayarak tamamlıyor.


RM İstanbul, kuruluşundan itibaren en büyük gücünü üretimdeki kalitesinden alıyor. Sektörünün en yeni üretim yatırımını gerçekleştiren şirket, 20.000 metrekarelik üretim tesisi ve 190 kişilik deneyimli imalat ekibiyle tek çatı altından anahtar teslim çözümler sunuyor. Ulusal ve uluslararası standartlara, gelişen teknolojik şartlara ve müşteri taleplerine uygun; kalite düzeyini sürekli yükselterek üretim yapıyor.  Uzman ekibi ile ele aldığı tüm projelerin ekonomisini titizlikle planlıyor ve maliyet odaklı yaklaşımıyla rekabette farklılık yaratıyor.

Nihai amaç %100 müşteri memnuniyeti…


RM İstanbul, özellikle odağında yer alan akaryakıt sektörüne yönelik yüksek üretim kapasitesiyle de sektörde ön plana çıkıyor. Nihai amaç olan müşteri memnuniyetini sağlamak için müşterilerinin projelerini hayata geçirirken süreçleri her adımda gözden geçiriyor. Üretim süreçlerini deneyimli üretim personelleri ile yürütüyor, tüm ara istasyon kontrollerini ilgili bölüm takip mühendisleri ve kalite kontrolcülerle yapıyor. Bu yaklaşımıyla %100 kaliteli ürün teslimatını garanti ediyor. RM İstanbul, üretimdeki hızlı aksiyon alma becerisiyle de ön plana çıkıyor.

Son teknoloji ürünleri takip eden ve makine parkını sürekli yenileyen RM İstanbul’un faaliyetlerini sürdürdüğü bölümler şöyle sıralanıyor:

Ağır metal üretim alanı
Hafif metal üretim alanı
Akrilik / Plastik şekillendirme üretim alanı
Boya üretim alanları
Folyo / vinil uygulama alanı
Elektrik montaj alanı

20.000 m2 üretim alanı
230 + Uzman Personel
Yüksek Teknoloji
header-logo