YENİ DÖNEM NE GETİRECEK?

“Yılın ilk çeyreğinden itibaren hayatımıza giren korona virüsün etkilerini hep birlikte hissediyoruz. Pek çok konuda hayatımızın virüsten öncesi ve sonrası olmak üzere değişeceği anlaşılıyor. 'Yeni normal' olarak adlandırılan bu yeni dönemde pek çok gelişmeye tanıklık edeceğiz. Yeni iş yapış şekilleri, iletişim biçimleri, yaşam alışkanlıkları ortaya çıkacak. Yeni tüketici profilleri şimdiden oluşmaya başladı bile. Bu tüketici profillerine ve değişen iş yapış biçimlerine göre konumlanan şirketlerin rekabetten sıyrılacağı bir döneme giriyoruz.

Biz de RM İstanbul olarak, kurulduğumuz günden bu yana DNA’mızda yer alan dinamik şirket olma yapımızla bu yeni döneme hazırlıklıyız.

2019 yılı RM İstanbul için çok özel bir yıldı. Konjonktürel gelişmeler nedeniyle zor bir yılı geride bırakan sektörümüzde, çift haneli büyümeyi başardık. Bu sayede sektör ortalamasının üzerinde bir performans sergiledik. İçinde bulunduğumuz bu yeni ve zorlu dönemde de yine dinamik yapımız sayesinde planlarımıza göre ilerlemeyi sürdüreceğiz.

Şirket olarak her türlü konjonktüre göre hızlı şekil alabilen yapımızın temel taşlarından biri hiç kuşkusuz bizimle uzun soluklu ilerleyen müşterilerimiz. Bunun yanında özellikle anahtar teslim projelerdeki etkin ve verimli çalışmalarımız sayesinde gündemi ve müşterilerimizin hayatındaki gelişmeleri anlık takip etme imkânımız mevcut. Gelişmeleri yerinde izleyebildiğimiz için şirket olarak her türlü müşteri isteğine zamanında ve maliyet odaklı yanıt verme refleksine sahibiz. Geçtiğimiz yıl hayata geçirdiğimiz anahtar teslim projelerle sunduğumuz pek çok uçtan uca çözüm de bünyemizde yer alan bu refleksin bir ürünü.

Yeni dönemde müşterilerimizi anahtar teslim projelerdeki uzmanlığımızdan daha da fazla faydalandırmayı ümit ediyoruz. RM İstanbul Ailesi olarak birlikte ve üreterek bu zor dönemden çıkacağımızı düşünüyoruz. Bu nedenle şirket olarak tüm bu koşullar altında enerjimizi hayatı ve üretimi devam ettirmek için harcayacağız. En büyük amacımız olan müşterilerimizin kurumsal kimlik alanında ihtiyaç duyduğu çözümleri onlara tek elden sunabilmek için çalışmalarımızı sürdürdük, sürdürmeye devam edeceğiz.

Tasarım, keşif ve projelendirme, üretim, bakım ve montaj gibi hizmetlerimizde sürekli kendimizi aşan bir kalitede ilerlememiz gerektiğinin bilincindeyiz. Bu nedenle yeni dönemde de son teknoloji ekipmanlara yatırım yapacak, alanında uzman ve tecrübeli kadrolarla çalışacak, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu konularda onlara global ortaklarımızla çözümler üretmeyi sürdüreceğiz.

El birliğiyle, üreterek ve dönüşerek bugünleri geride bırakacağımıza yürekten inanıyoruz. Tüm başarılarımızın siz paydaşlarımızla birlikte sürdürülebilir olduğunu biliyoruz. Önümüzdeki dönemde de sizlerin tüm ihtiyaçlarına tek elden çözüm sunacağımızı bir kez daha hatırlatmak istiyoruz. “

Saygılarımla
Mustafa Akıncı
RM İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı